Menu

LOJAALSUSPROGRAMM

 1. RITO Eesti OÜ lojaalsusprogrammi liikmeks võib saada mistahes füüsiline isik, kes on näidanud üles soovi saada programmi liikmeks ja on täitnud kliendiankeedi RITO poes või veebilehel ritohome.ee.
 2. Lojaalsusprogrammi liikmeks saamisel nõustub klient saama RITO kaupluse uudiseid, informatsiooni kampaaniate ja eripakkumiste kohta ning kutseid üritustele ja küsitlustes osalemiseks. Kui klient keeldub vastu võtmast uudiseid jm informatsiooni, siis ei ole lojaalsusprogrammis võimalik osaleda.
 3. Osalus lojaalsusprogrammis annab:
 • 6% soodustust kõikidelt RITO kauplustes sooritatud ostudelt;
 • 15% soodustust lojaalsusprogrammi liikme sünnipäeval ning 5 päeva enne ja 5 päeva pärast sünnipäeva, esitades kaupluses isikut tõendava dokumendi või juhiloa;
 • vaid programmi liikmetele mõeldud eripakkumisi.
 1. Kampaania soodustused ei kehti koos lojaalsusprogrammi soodustusega.
 2. Osalus lojaalsusprogrammis on tähtajatu ning kehtib vaid RITO Eesti kaupluses.
 3. Enda poolt esitatud andmeid saab muuta kas RITO kaupluses või kirjutades e-postile andmed@ritohome.ee .
 4. Te võite lojaalsusprogrammist loobuda ja nõuda oma andmete kustutamist RITO kaupluses, veebilehel ritohome.ee või kirjutades e-postile andmed@ritohome.ee.
 5. Lojaalsusprogrammi tingimused võivad aeg-ajalt muutuda. Kõik muudatused avaldatakse veebilehel ritohome.ee ning on kättesaadavad RITO kaupluses. Oluliste muudatuste korral saadetakse programmis osalejatele märgitud e-posti aadressidele eriteade.
 6. RITO kaupluse lojaalsusprogrammi tingimustega saab täies mahus tutvuda RITO kaupluses ning veebilehel ritohome.ee.